0 : 3 z AZS Rafako Racibórz

Zgodnie z przewidywaniami nasi juniorzy Talent Sferawent Cieszyn nie sprostali doświdczonej ekipie z Raciborza i we wczorajszym meczu ulegli 0:3 (12:25,17:25,6:25). Mimo znacznej przewagi gości podopiecznych Włodzimierza Madeja mocnym dopingiem wspierała licznie – jak na pierwszy mecz „u siebie” –  zgromadzona publiczność, której DZIĘKUJEMY !!! Wobec zaistniałych utrudnień, dzięki wsparciu siatkarskich przyjaciół : Aleksandra Kubicy i Kazimierza Płusy  organizację meczu należy zaliczyć do udanych.  Swój debiut jako sędzia sekretarz zaliczył z powodzeniem Dominik Szczypka.
Pomeczowe spotkanie zawodników i ich rodziców z trenerem i Zarządem klubu potwierdziło wspaniała atmosferę w drużynie i determinację do zbudowania sprawnie działającej sekcji.
Następny pojedynek już za tydzień w naszej hali z MKS Żywiec.