0:3 z Mikołowem

Od przegranej na własnym parkiecie 0 : 3 (20:25,21:25,18:25)  z UKS  Trójka Mikołów rozpoczęli rywalizację ligową nasi kadeci. Mimo licznych kontuzji trapiących nasz zespół i debiutanckiej tremy podopieczni Włodzimierza Madeja zaprezentowali dobry poziom gry nawiązując rywalizację z doświadczoną drużyną przeciwników. Jak w takich przypadkach najczęściej bywa większość punktów stracili po własnych nieprzymuszonych błędach.
Drużyna Talent Sferawent Cieszyn wystąpiła w składzie: Kacper Urbańczyk (k), Tomasz Foltyn, Stanisław Matysiak, Kamil Stoszek, Maciej Trybuła, Seweryn Uznański, Krzysztof Woliński i Samuel Zięba.
Drugi pojedynek już w najbliższy piątek w Gliwicach z miejscowym SiKReT Gliwice. Do składu po kontuzji dołączy i zagra pierwszy swój mecz ligowy Dariusz Zabawczyk.
Powodzenia chłopaki !