1 Liga ALS jesień’22 w komplecie

W wyznaczonym regulaminem terminie chęć rywalizacji w rozgrywkach ALS jesień’22 zgłosiło 9 drużyn : Sferawent, Amatorzy, Mazi Trans Czarne Kruki, Cisownica, Kumple, KS Kaczyce, Siódemka, KS Rudzica i Her-Dan Cieszyn.

Zgodnie z przyjętymi zasadami w rozgrywkach 1 Ligi ALS jesień’22 zagrają Sferawent, Amatorzy, Kumple, Cisownica, Mazi Trans Czarne Kruki i KS Kaczyce wg harmonogramu:

Siódemka, KS Rudzica i Her-Dan Cieszyn rywalizować będą w rozgrywkach 2 Ligi ALS jesień’22. Ponieważ wyznaczony termin zgłoszeń przypadł na czas wakacyjny  i kilka z drużyn sygnalizowało potrzebę wydłużenia czasu na podjęcie decyzji   zgłoszenia do 2 Ligi przyjmować będziemy  do 7 września’22, a pierwsza runda 2 Ligi rozegrana będzie w 37 tygodniu.

Rozgrywki ALS wiosna’22 wspierają firmy: Sferawent , 3CARGO, M3 DVEREBardeli, Planeta BIO,  ELWAR i Manpower Service.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Cieszyńskiego.

Chcesz być na bieżąco:

Już dziś możesz zostać naszym patronem: