3:7, 4:6 i 6:4

Ze zmiennym szczęściem zagrały w kończącym się tygodniu  nasze drużyny występujące w rozgrywkach Śląskiego Związku Tenisa Stołowego. W środę dziewczyny w III lidze przegrały mecz wyjazdowy z RKS Cukrownik Chybie 3:7. Wszystkie punkty dla naszej drużyny zdobyła kapitan Marzena Machej. W czwartek naszej drugiej drużynie męskiej do remisu zabrakło niewiele i przegrała z drugą ekipą Lesznianki 4:6. Punktowali : Patryk Rucki – 2, Bartosz Kajstura – 1 i Arkadiusz Krajewski – 1.
Bardzo dobry start w drugiej rundzie zaliczyła nasza pierwsza drużyna wygrywając na wyjeździe z LKS 45 Bujaków Mikołów 6:4. Każdy z zawodników punktował, a komplet zebrał kapitan Tomasz Rygiel. (Tomasz Rygiel – 2,5 pkt. Marcin Massalski – 1,5 pkt, Sylwester Rucki – 1 pkt, Michał Toman – 1 pkt.)