ALS jesień’19

Tabela po II rundzie:
1
TALENT
2
6
6 : 0
57
2
AMATORZY
2
5
6 : 2
41
3
LOGIS
2
3
4 : 3
67
4
WCZORAJSI
2
3
3 : 4
-18
5
SFERAWENT
1
1
2 : 3
-15
6
KRAWACIARZE
1
0
0 : 3
-29
7
ISTEBNA
2
0
0 : 6
-103
Wyniki:
I runda 29.09.2019
TALENT : KRAWACIARZE 3 : 0 (25:21,25:8,25:17)
AMATORZY : WCZORAJSI 3 : 0 (25:19,25:15,25:15)
LOGIS : ISTEBNA 3 : 0 (25:0,25:0,25:0)
II runda 6.10.2019
SFERAWENT : AMATORZY 2 : 3 (22:25,28:26,25:21,11:25,11:15)
ISTEBNA : TALENT 0 : 3 (17:25,11:25,19:25)
WCZORAJSI : LOGIS 3 : 1 (25:19,16:25,25:22,25:17)
III runda 20.10.2019
09:00 KRAWACIARZE : ISTEBNA
10:30 LOGIS : SFERAWENT
12:00 TALENT : WCZORAJSI
IV runda 27.10.2019
09:00 AMATORZY : LOGIS
10:30 WCZORAJSI : KRAWACIARZE
12:00 SFERAWENT : TALENT
V runda 3.11.2019
09:00 TALENT : AMATORZY
10:30 ISTEBNA : WCZORAJSI
12:00 KRAWACIARZE : SFERAWENT
VI runda 10.11.2109
09:00 LOGIS : TALENT
10:30 SFERAWENT : ISTEBNA
12:00 AMATORZY : KRAWACIARZE
VII runda 17.11.2019
09:00 KRAWACIARZE : LOGIS
10:30 WCZORAJSI : SFERAWENT
12:00 ISTEBNA : AMATORZY
VIII runda 24.11.2019
6 : 7
2 : 3
1 : 4
IX runda 1.12.2019
7 : 5
4 : 2
3 : 1
X runda 8.12.2019
5 : 6
3 : 4
1 : 2
To już dziewiąta edycja Amatorskiej Ligi Siatkówki. W ALS jesień’19 wystąpią : Wczorajsi, Sferawent, Amatorzy, Talent, Istebna, Krawaciarze i Logis. Przed nami dziesięć rund, w której rozegramy mecze I rundy w systemie „każdy z każdym” a w drugiej mecze rewanżowe dla obu połówek tabeli, czyli miejsc 1-4 i 5-7. Każda niedziela meczowa to trzy spotkania o godz. 9:00, 10:30 i 12:00. W pierwszą 29 września wystąpią kolejno :
9:00 Talent – Krawaciarze,
10:30 Amatorzy – Wczorajsi,
12:00 Logis – Istebna.
Pełny harmonogram :
Na najlepsze trzy drużyny w klasyfikacji końcowej czekają puchary i nagrody rzeczowe.
Rozgrywki organizujemy wraz ze Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Cieszynie, przy wsparciu finansowym Gminy Cieszyn i Powiatu Cieszyńskiego, oraz firm:  Sferawent,  Bardeli,  Elwar , Planeta-Bio i  Kisbud.
 Kibiców i sympatyków siatkówki zapraszamy na widownię  !

REGULAMIN ALS jesień 19