Amatorska Liga Siatkówki wiosna’19 – zaczynamy !

Już w najbliższą niedzielę 3 marca 2019 r. rusza ósma edycja naszej Amatorskiej Ligi Siatkówki. O tytuł mistrza ALS wiosna’19 powalczą drużyny: Logis, Sferawent,  Wczorajsi, Amatorzy, Talent Sferawent, Krawaciarze i Istebna, które w dziesięć siatkarskich niedziel rozegrają 30 pojedynków. Tym razem po rundzie „każdy z każdym” mecze rewanżowe zagrają między sobą ekipy z pierwsze i drugiej części tabeli. Na najlepsze trzy drużyny w klasyfikacji końcowej czekają puchary i nagrody rzeczowe.
Dzisiaj (26 lutego) o godzinie 17:50 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym przeprowadzimy losowanie drużyn do załączonego harmonogramu.

Rozgrywki współorganizujemy wraz ze Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Cieszynie, przy wsparciu finansowym Gminy Cieszyn i Powiatu Cieszyńskiego, oraz firm:  Sferawent,  Bardeli,  Elwar , Planeta-BioKisbud.
 Kibiców i sympatyków siatkówki zapraszamy na widownię  !