Czwartek z tenisem stołowym

Dzisiejszymi pojedynkami we własnej hali rozpoczynamy rywalizację w rozgrywkach ligowych tenisistów stołowych sezonu 2020/21 .

Nasza pierwsza drużyna zawalczy w III, a druga w IV lidze. Reprezentować nas będą: Arkadiusz Krajewski, Robert Kalisz, Marcin Massalski, Kamil Kurek, Adrian Machej, Jarosław Pajączkowski, Adam Roszkowski, Adrian Wiecheć, Klaudiusz Wiecheć, Robert Wyroba, Michael Stanek, Jan Halfar, Celina Rucka i Konrad Chmielniak.

Liczymy na dobre wyniki sportowe naszych drużyn. Głównie jednak, w tym trudnym  sezonie, życzymy sobie i innym  drużynom uczestniczącym w rozgrywkach, aby wszystkie zaplanowane mecze rozegrane były bez zakłóceń i problemów kadrowych.

Jest nam smutno, że nie możemy zaprosić kibiców na widownię. Licząc, że jeszcze będzie normalnie obiecujemy, że sobie to kiedyś odbijemy.

1 października 2020 (czwartek), sala gimnastyczna II LO im. M.Kopernika w Cieszynie

g.17:00 – IV liga ŚZTS –  Fundacja Talent II Cieszyn – UKS Wiślańskie Orły Wisła

g.19:00 – III liga ŚZTS – Fundacja Talent Cieszyn – LITS Meble Anders II Żywiec

Chcesz na bieżąco śledzić nasze działania ? Zapisz się na nasz newsletter :