Zwycięstwo siatkarzy w Gliwicach !!!

   We wczorajszym ostatnim swoim meczu tego sezonu w rozgrywkach Śląskiej Ligi Juniorów nasi siatkarze Talent Sferawent Cieszyn pokonali na wyjaździe SiKReT Gliwice 3:0. Na pochawałę zasługują wszyscy podpopieczni Włodzimierza Madeja, którzy wystąpili w składzie: Stanisław Matysiak (k), Michał Maniszewski, Tomasz Raszka, Kamil Kukuczka, Tomasz Foltyn, Kacper Urbańczyk, Adam Jastrzębski i Marek Hankus. Wynik ten był udanym rewanżem za przegraną z Gliwicami na własnym parkiecie 2:3.
SiKReT Gliwice – Talent Sferawent Cieszyn 0:3 (22:25, 20:25, 23:25)
Do naszego pierwszego sezonu w rozgrywkach ligowych Śląskiego Zwiąku Piłki Siatkowej podchodziliśmy z wielkimi obawami i tremą nowicjuszy zwłaszcza, że zaczęliśmy swoje występy od najstarszej kategorii młodzieżowej. W końcowej klasyfikacji na 16 rywalizujących zespołów zajęliśmy 11 miejsce, co w tych okolicznościach jest bardzo dużym sukcesem, po drodze ogrywając takie zespoły jak MKS Żywiec, BBTS Bielsko-Biała, czy SiKReT Gliwice. Ten niewątpliwy sukces to efekt zaangażowania w treningi i mecze wszystkich zawodników, jak i skutecznej pracy szkoleniowej obu naszych trenerów: Włodzimierza Madeja i Michała Zająca. Wszystkim im gratulujemy i dziękujemy za to, że po kilkunastoletniej przerwie mamy możliwość w naszym mieście Cieszynie kibicowania drużynie męskiej siatkówki.
Na wczorajszym meczu zakończyły się występy naszej drużyny wśród  juniorów województwa śląskiego. Jednak to nie koniec sezonu.  Talent Sferawent Cieszyn z powodzeniem rywalizuje w naszej Amatorskiej Lidze Siatkówki wiosna’19, w której aktualnie zajmuje trzecie miejsce. Równocześnie rozpoczynamy przygotowania do występów na piasku.
Działalność naszej sekcji jest współfinansowana ze środków gminy Cieszyn, a możemy się prężnie rozwijać również dzięki wsparciu finansowemu firmy Sferawent S.C.