I GP Powiatu za nami.

Dzisiejszy IV turniej zakończył cykl I Grand Prix Powiatu Cieszyńskiego w Tenisie Stołowym.
W pięciu kategoriach podczas czterech turniejów wystąpiło w sumie 89 zawodników.
W poszczególnych kategoriach triumfowali:
skrzat/żak – Kacper Czendlik, młodzik/kadet – Marcin Massalski, junior – Michał Toman, amator – Andrzej Pietrzyk i open – Adam Roszkowski. O wyrównanym i wysokim poziomie zawodów niech świadczy fakt, że ostatni mecz czwartego turnieju o trzecie miejsce w kategorii open był decydującym o końcowym układzie na podium.
Klasyfikacja końcowa:
Zarząd Fundacji Talent Cieszyn dziękuje:
-zawodnikom za wspaniałą atmosferę i sportową rywalizację,
-kibicom za doping,
-Starostwu Powiatowemu, firmom Kaniafinanse i wik sp. z o.o. za wsparcie finansowe,
-rodzicom naszych zawodników za pomoc w organizacji turnieju.
Zapraszamy na nasze następne turnieje : III Turniej o Puchar Fundacji Talent Cieszyn, II Turniej o Puchar Starosty Cieszyńskiego no i za rok na II GP.

DSC_0691 DSC_0692 DSC_0711 DSC_0686 DSC_0689 DSC_0731 DSC_0737