I turniej III Grand Prix Powiatu za nami

Dzisiaj pierwszym turniejem zainaugurowaliśmy rozgrywki III Grand Prix Powiatu Cieszyńskiego w tenisie stołowym. Od g. 9 rywalizowały dzieci i młodzież w trzech kategoriach. Ucieszyła nas frekwencja w najmłodszej grupie skrzat/żak, a niestety zmartwiła w kategorii młodzik/kadet. Wśrod najmłodszych najlepiej zaprezentował się i zajął pierwsze miejsce Tomasz Kałuża, który w finale pokonał Kacpra Tomaszewskiego, trzeci –  Oliwier Turek. W finale kat. młodzik/kadet Konrad Chmielniak pokonał młodszego kolegę klubowego Mikołaja Sembol. Wśród juniorów/młodzieżowców pierwsze miejsce przypadło Marcinowi Massalskiemu, drugie Kamilowi Kurkowi, a trzecie zajął Adrian Wiecheć.
Popołudnie turniejowe to spotkanie wspaniałych sportowców, którzy licznie przybyli by wystąpić w kategoriach amator i open. Mając na uwadze dobro tenisa stołowego, wychodząc na przeciw oczekiwaniom uczestniczek zawodów podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu gier w dodatkowej kategorii – kobiet. I tak najlepszą wśród dam została Anna Biały, drugie miejsce dla Bożeny Chmielniak, a trzecie zajęła Małgorzata Rucka.
Najlepszym, spośród dwudziestu „amatorów” okazał się Robert Bałoń, drugie miejsce zajął Kacper Wałga, a trzecie Jarosław Majocha, który w kategorii open również zajął najniższe miejsce na podium, ustępując Marcinowi Massalskiemu (I miejsce) i Kamilowi Kurkowi (miejsce II).
Z wielką radością, po ponad rocznej przerwie mogliśmy ponownie gościć wspaniałych tenisistów stołowych, którym dziękujemy za prawdziwie sportową, miłą atmosferę i do zobaczenia już 20 października na drugim turnieju cyklu.
Galeria zdjęć: