II warsztaty z gwiazdą udane !

Gdy w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym seniorzy inaugurowali rozgrywki ALS jesień’18 w hali Uniwersytetu Śląskiego cieszyńska młodzież po raz drugi uczestniczyła w siatkarskich warsztatach z gwiazdą. Tym razem naszym gościem był libero KS Jastrzębski Węgiel Paweł Rusek. Po Wojciechu Sobali to kolejny wspaniały sportowiec, który zgodził się przyjąć nasze zaproszenie, poprowadził ciekawy trening i pokazał jak można bawić się siatkówką. Po wspólnym obiedzie był czas na rozmowę, ciekawostki z wielkiej siatkówki, pytania naszych uczestników i zdjęcia z gwiazdą.
Panie Pawle – DZIĘKUJEMY !!!
Tradycyjnie już warsztaty zakończyliśmy meczem drużyn mieszanych, w którym KUCYKI PONNY pokonały RÓŻOWE BANANY 3:0.
Galeria zdjęć :
Warsztaty są współfinansowane z budżetu Gminy Cieszyn w ramach realizacji zadania „Razem młodzi siatkarze”