III Turniej o Puchar Fundacji TALENT Cieszyn

iiitopftc
Turniej o Puchar Fundacji TALENT Cieszyn to zawsze wspaniała atmosfera i wysoki poziom sportowy.W dzisiaj rozegranej trzeciej edycji naszych zawodów uczestniczyło 27 młodych tenisistów.

Organizatorzy dziękują zawodnikom i kibicom za udział, firmom Avicold i Elwar za wsparcie finansowe, dyrekcji hotelu Liburnia za ufundowanie nagród, a portalowi ox.pl za opiekę  medialną.Już dziś zapraszamy na IV Turniej o Puchar Fundacji TALENT Cieszyn (listopad 2017r.)
W poszczególnych kategoriach triumfowali  i zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi:

zaki
Kategoria żaczki/żacy: 1.Robert Żydek 2.Kacper Socha 3. Adam Sławacki
mlodziczki
Kategoria młodziczki/młodzicy : 1.Laura Gruchała 2.Jagoda Michalska 3.Klaudia Folek
kadet
Kategoria kadetki/kadeci: 1.Piotr Ostachowski 2.Celina Rucka 3. Michał Wadowski
junior
Kategoria juniorki/juniorzy: 1. Michał Toman 2. Marcin Massalski 3. Grzegorz Libiszewski

Strona turnieju