Jedynka pokonana !

Kolejny bardzo udany występ naszych siatkarzy. We wczorajszym zaległym pojedynku XIX rundy 1 Ligi Śląskiej we własnej hali pokonali UKS Jedynkę Jaworzno 3:0 (25:18,25:22,25:18).

Ekipa Michała Zająca prowadzona w meczu przez Włodzimierza Madeja wystąpiła w składzie: Maciek Michalik, Patryk Chmiel,Mateusz Czyż (k), Marek Polok, Michał Zając, Przemek Ząber, Mikołaj Skotarek, Tomek Raszka, Szymon Czapla i Piotr Głuszek.

Trenerom i zawodnikom gratulujemy !!!

Już dziś kolejny mecz z udziałem Talent Sferawent Cieszyn. O godzinie 19 początek rywalizacji z Hemarpol Norwid Częstochowa. Zapraszamy na transmisję .

W rozgrywkach ligowych możemy uczestniczyć i cieszyć się seniorską siatkówką w Cieszynie dzięki wsparciu finansowemu firmy Sferawent.

Chcesz na bieżąco śledzić nasze działania ? Zapisz się na nasz newsletter :