Tenis stołowy w Cieszynie2016.11.08 10:24Autor: promocja W dniu 25 października br. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym odbyły się Mistrzostwa Cieszyna w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt rywalizowały następujące szkoły: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 6, SPTE. Wyniki końcowe: I miejsce dla SP nr 1 (drużyna w składzie Emilia Kret, Sandra Parchańska), II miejsce przypadło SP nr 3 a III miejsce wywalczyła SP nr 6.W kategorii chłopców rywalizowały następujące szkoły: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4, SP nr 6, SP nr 7, SPTE. Wyniki końcowe: I miejsce zdobyła SP nr 6, II miejsce wywalczyła SP nr 3, III miejsce przypadło SP nr 1 (drużyna w składzie Mateusz Mrozek, Kacper Socha).Drużyny dziewcząt z SP nr 1 i z SP nr 3 oraz chłopców z SP nr 6 i SP nr 3 będą reprezentowały nasze miasto w rozgrywkach powiatowych w tenisie stołowym, 15 listopada br. w Chybiu.Stanisława Bortliczek, SP nr 1 Cieszyn zródło: OX.PLdodał: promocja 2016.11.08 10:24 drukuj artykułReklamaKomentarze (0)Redakcja nie ponosi odpowiedzialność za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Zobacz regulamin.Musisz się zalogować aby móc wystawiać komentarze.Nie masz konta ? Zarejestruj się i sprawdź co możesz zyskać. Polecamy:

Źródło: KONTAKT24.OX.pl – OX.PL – Cieszyn, Skoczów, Ustroń, Wisła, Brenna – Portal Śląska Cieszyńskiego