Losowanie ALS jesień’18

Mamy komplet drużyn i wsparcie finansowe. Pozostało tylko piątkowe (21 września,g.17:20 SSM w Cieszynie) losowanie drużyn do harmonogramu rozgrywek i w niedzielę 30 września rusza siódma edycja naszej Amatorskiej Ligi Siatkówki. O tytuł mistrza ALS jesień’18 powalczą drużyny: Logis, Sferawent, Sami Swoi, Wczorajsi, Krawaciarze, Amatorzy, Cisownica i DLP&R, które w siedem siatkarskich niedziel rozegrają łacznie 28 meczy.
Rozgrywki współorganizujemy wraz ze Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Cieszynie, a wsparcia finansowego udzielili nam niezawodni jak zawsze : Marcin Legin  Sferawent, Roman Bardeli Bardeli, Michał Szajter ZAM-MET i Jacek Wardas  Elwar.
Kibiców i sympatyków siatkówki zapraszamy na widownię  !
<< regulamin rozgrywek ALS jesień’18>>               <<harmonogram ALS jesień’18>>