Losowanie Amatorskiej Ligi Siatkówki wiosna’18

We wtorek 27 lutego o godzinie 17:20 w sali gimnastycznej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Cieszynie przeprowadzimy losowanie drużyn do rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki wiosna’18. Sześciu startującym drużynom t.j. Logis, Sferawent, Sami Swoi, Wczorajsi, Krawaciarze i Amatorzy przyporządkujemy miejsca w harmonogramie. Runda zasadnicza w systemie „każdy z każdym, mecz i rewanż” co daje 30 meczów w 10 rundach. Najlepsze cztery drużyny po rundzie zasadniczej 3 czerwca zagrają w półfinałach, a gry finałowe o 5, 3, 1 miejsce i zakończenie rozgrywek 10 czerwca.
Pierwsze mecze już w najbliższą niedzielę 4 marca. Tradycyjnie zapraszamy kibiców, bo wysoki poziom sportowy i duże emocje gwarantowane !