11218704_844194368982767_3805179607684958445_n
W celu utworzenia klubu sportowego w listopadzie 2013 r. ustanowiliśmy Fundację Talent Cieszyn.
Początek działalności to zawiązanie sekcji tenisa stołowego, w  której  szkolimy dzieci i młodzież  trzech grup wiekowych, organizujemy zajęcia ogólnodostępne tenisa stołowego, nasza drużyna w rozgrywkach ligi okręgowej Śląskiego Związku Tenisa Stołowego wywalczyła awans do III ligi i w sezonie 2016/17 nasze drużyny walczyć będą w ligach: okręgowej mężczyzn, III lidze żeńskiej i  w III męskiej. Ponadto organizujemy cykliczne turnieje i zawody serii Grand Prix. Dzięki skutecznym działaniom zapewniamy naszym zawodnikom bardzo dobre warunki szkolenia poprzez wykwalifikowaną kadrę , profesjonalny sprzęt i nienaganną organizację.
        Od ponad roku działamy również w amatorskiej siatkówce. W tym czasie zorganizowaliśmy cztery turnieje i rozgrywki dwóch sezonów ligowych drużyn amatorskich. Ze względu na duże zainteresowanie rozszerzamy działalność w tej dyscyplinie.
W planach mamy również utworzenie sekcji badmintona.