Piotr Ostachowski na podium!

Wczoraj w Łaziskach Górnych podczas eliminacji do Mistrzostw Polski kadetów rozegrał bardzo dobre zawody i zajął w nich trzecie miejsce Piotr Ostachowski. W meczu półfinałowym pokonał rozstawionego z numerem 1 Krzysztofa Gumińskiego 3:2. W finale uległ Michałowi Łysakowskiemu 0:3. W ostatnim meczu decydującym o awansie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetów Piotrkowi nie udało się pokonać po raz drugi tego dnia Krzysztofa Gumińskiego i mecz zakończył się wynikiem 0:3. Mimo trzeciego miejsca i braku awansu nasz kadet może zaliczyć ten występ  do  udanych. Rozpoczynając  z czwartej pozycji rankingowej zajął trzecie miejsce i zaprezentował bardzo dobry poziom gry. Duży udział w tym wyniku ma udzielający wskazówek naszemu zawodnikowi trener Robert Szymik, któremu za pomoc dziękujemy !