Seniorska męska siatkówka wraca do Cieszyna

W sobotę 8 lutego w hali przy alei Łyska siatkarze Talent Sferawent Cieszyn pojedynkiem z III drużyną Jastrzębskiego Węgla zainaugurują rywalizację w II Śląskiej Lidze Mężczyzn. Ostatnio cieszyniacy mogli kibicować swoim zawodnikom 41 lat temu kiedy to – jak podaje strona klubu Piast Cieszyn  – początkiem 1979 roku została rozwiązana sekcja męskiej siatkówki KS Cieszyn.
   Po początkach naszej rywalizacji w rozgrywkach wojewódzkich minisiatkówki i juniorów w sezonie 2018/19, w bieżącym do kadetów dołączą seniorzy, którzy od września 2019 roku trenują pod okiem grającego trenera Michała Zająca. Ambitny cel to awans do I Ligi Śląskiej, czego zawodnikom i sobie życzymy.  Podczas meczów zespół wspierać będzie swoją fachową wiedzą trener Włodzimierz Madej i -na co liczymy – kibice, których zapraszamy na widownię.
Talent Sferawent Cieszyn – Jastrzębski Węgiel III
hala sportowa w Cieszynie, al. Łyska 21
sobota, 8 lutego godzina 15:00.