Przegrali, ale zapunktowali

Juniorzy Talent Sferawent Cieszyn środowym meczem na własnym parkiecie z SiKReT Gliwice rozpoczęli ostatni etap udziału w rozgrywkach sezonu 2018/19. Po wyrównanym meczu przegrali 2:3 (25:22, 18:25, 25:20, 18:25, 10:15). SiKReT Gliwice to kolejna drużyna z klubu o wieloletnich tradycjach siatkówki i zawodników trenujących od kilku lat. Umiejętności naszych siatkarzy rosną szybko, jednak nic nie zastąpi ogrania, bez którego mają problem zagrać cały mecz na równym, wysokim poziomie. Mamy punkt i z wyniku jesteśmy zadowoleni. Zawodnikom i trenerowi gratulujemy !
Podopieczni Włodzimierza Madeja wystąpili w składzie: Stanisław Matysiak (k),Tomasz Foltyn, Marek Hankus, Adam Jastrzębski, Kamil Kukuczka, Michał Maniszewski, Bartosz Rakowski, Tomasz Raszka i Kacper Urbańczyk. Przed nimi mecz na wyjeździe, w środę 30 stycznia z GKS GieKSa Katowice.
Marysi Hankus za zdjęcia dziękujemy !