Przegrana wojna z Norwidem

Można sobie tylko wyobrazić, co działoby się wczoraj wieczorem w hali przy al. Łyska, gdybyśmy mogli gościć naszych kibiców. Prawdziwa siatkarska dwugodzinna wojna pomiędzy Talent Sferawent Cieszyn a Hemarpol Norwid Częstochowa zakończyła się w piątym secie zwycięstwem gości.

Talent Sferawent Cieszyn Hemarpol Norwid Częstochowa 2:3 (22:25, 25:18, 25:15, 15:25, 14:16)

Naszym przeciwnikom gratulujemy wygranej, a my cieszymy się z jednego punktu z wyżej notowaną w tabeli drużyną.

Kolejny mecz zagramy w sobotę 20 marca z liderem – JAWOR Mineral AZS Częstochowa. Początek godzina 18. Zapraszamy do transmisji live .

W rozgrywkach III ligi możemy uczestniczyć i cieszyć się seniorską siatkówką w Cieszynie dzięki wsparciu finansowemu firmy Sferawent. Zadanie jest współfinansowane ze środków miasta Cieszyna.

Chcesz na bieżąco śledzić nasze działania ? Zapisz się na nasz newsletter :