Rozgrywki grupowe CLSP za nami

Pojedynkiem (14)Stanisław/Marcin – (5)Kacper/Paulina zakończyliśmy wczoraj rozgrywki grupowe pierwszej edycji Cieszyńskiej Ligi Siatkówki Plażowej.
Komplet wyników i tabele końcowe:

GRUPY 1-3

Grupa 1      
MPMP
1(10)Przemek/Roman412121
2(13)Marcin/Wojciech4962
3(4)Piotr/Czarek46-46
4(7)Dawid/Kinga43-8
5(1)Klaudiusz/Paweł40-129
datag.o
9.0513:30S(1)Klaudiusz/Paweł : (4)Piotr/Czarek 0 : 2 (6 : 21 , 6 : 21)
9.0513:30S(4)Piotr/Czarek : (7)Dawid/Kinga 2 : 0 (21 : 17 , 21 : 17)
9.0513:30S(7)Dawid/Kinga : (1)Klaudiusz/Paweł 2 : 0 (21 : 7 , 21 : 2)
10.0513:30S(1)Klaudiusz/Paweł : (10)Przemek/Roman 0 : 2 (3 : 21 , 0 : 21)
10.0513:30S(10)Przemek/Roman : (13)Marcin/Wojciech 2 : 0 (21 : 12 , 21 : 11)
10.0513:30S(13)Marcin/Wojciech : (1)Klaudiusz/Paweł 2 : 0 (21 : 7 , 21 : 8)
16.0512:00S(4)Piotr/Czarek : (10)Przemek/Roman 0 : 2 (0 : 21 , 0 : 21)
16.0513:00S(10)Przemek/Roman : (7)Dawid/Kinga 2 : 0 (21 : 11 , 21 : 10)
16.0514:00S(7)Dawid/Kinga : (13)Marcin/Wojciech 0 : 2 (16 : 21 , 14 : 21)
16.0515:00S(13)Marcin/Wojciech : (4)Piotr/Czarek 2 : 0 (21 : 0 , 21 : 0)
Grupa 2
MPMP
1(2)Jakub/Bartek41282
2(11)Krzysiek/Rafał4969
3(5)Kacper/Paulina4616
4(14)Stanisław/Marcin43-38
5(8)Dawid/Maciek40-129
datag.o
9.0516:00S(2)Jakub/Bartek : (5)Kacper/Paulina 2 : 0 (21 : 6 , 21 : 18)
9.0516:00S(5)Kacper/Paulina : (8)Dawid/Maciek 2 : 0 (21 : 5 , 21 : 13)
9.0516:00S(8)Dawid/Maciek : (2)Jakub/Bartek 0 : 2 (9 : 21 , 5 : 21)
10.0516:00S(2)Jakub/Bartek : (11)Krzysiek/Rafał 2 : 0 (21 : 14 , 21 : 19)
10.0516:00S(11)Krzysiek/Rafał : (14)Stanisław/Marcin 2 : 0 (21 : 8 , 21 : 9)
10.0516:00S(14)Stanisław/Marcin : (2)Jakub/Bartek 0 : 2 (7 : 21 , 8 : 21)
16.0516:00S(5)Kacper/Paulina : (11)Krzysiek/Rafał 0 : 2 (10 : 21 , 14 : 21)
16.0517:00S(11)Krzysiek/Rafał : (8)Dawid/Maciek 2 : 0 (21 : 4 , 21 : 3)
17.0513:00S(8)Dawid/Maciek : (14)Stanisław/Marcin 0 : 2 (0 : 21 , 0 : 21)
17.0513:00S(14)Stanisław/Marcin : (5)Kacper/Paulina 0 : 2 (7 : 21 , 7 : 21)
Grupa 3
MPMP
1(6)Patryk/Marek41296
2(3)Arkadiusz/Szymon4625
3(15)Maciej/Jakub46-53
4(9)Piotr/Michał45-8
5(12)Patryk/Krystian41-60
datag.o
9.0514:00O(3)Arkadiusz/Szymon : (6)Patryk/Marek 0 : 2 (16 : 21 , 12 : 21)
9.0514:00O(6)Patryk/Marek : (9)Piotr/Michał 2 : 0 (21 : 12 , 21 : 10)
9.0514:00O(9)Piotr/Michał : (3)Arkadiusz/Szymon 0 : 2 (4 : 21 , 6 : 21)
10.0514:00O(3)Arkadiusz/Szymon : (12)Patryk/Krystian 2 : 0 (21 : 15 , 21 : 8)
10.0514:00O(12)Patryk/Krystian : (15)Maciej/Jakub 0 : 2 (10 : 21 , 13 : 21)
10.0514:00O(15)Maciej/Jakub : (3)Arkadiusz/Szymon 2 : 0 (21 : 16 , 21 : 14)
16.0514:00O(6)Patryk/Marek : (12)Patryk/Krystian 2 : 0 (21 : 14 , 21 : 8)
16.0515:00O(12)Patryk/Krystian : (9)Piotr/Michał 1 : 2 (21 : 11 , 19 : 21 , 5 : 15)
16.0516:00O(9)Piotr/Michał : (15)Maciej/Jakub 2 : 0 (21 : 0 , 21 : 0)
16.0517:00O(15)Maciej/Jakub : (6)Patryk/Marek 0 : 2 (0 : 21 , 0 : 21)

Do walki o miejsca 1-9 awansowały pierwsze trzy drużyny z każdej z grup. Pozostałe powalczą o miejsca 10-15.

Już wkrótce opublikujemy harmonogramy gier.

CLSP 15

.drużynampmp
1(6)Patryk/Marek41287
2(2)Jakub/Bartek41246
3(10)Przemek/Roman41054
4(15)Maciej/Jakub482
5(13)Marcin/Wojciech4521
6(11)Krzysiek/Rafał43-16
7(3)Arkadiusz/Szymon43-24
8(4)Piotr/Czarek43-105
9(5)Kacper/Paulina41-65
.drużynampmp
10(7)Dawid/Kinga3770
11(12)Patryk/Krystian3742
12(9)Piotr/Michał3715
13(14)Stanisław/Marcin3528
14(1)Klaudiusz/Paweł31-63
15(8)Dawid/Maciek30-92

Dodaj komentarz