Rozgrywki tenisa zakończone

  Podczas czwartkowych (2 kwietnia’20) obrad Zarząd Śląskiego Związku Tenisa Stołowego podjął jedynie słuszną decyzję o zakończeniu fazy zasadniczej rozgrywek ligowych wszystkich szczebli sezonu 2019/20.

Dla nas oznacza to bardzo dobre czwarte miejsce  w III lidze. Na ten sukces zapracowali: trener Marek Kądziela, kapitan Arek Krajewski, Adam Kasperski, Marcin Massalski, Kamil Kurek i Adrian Wiecheć. Indywidualny wkład wyglądał tak:

zwpopkt
Adam Kasperski20420:4
Marcin Massalski17917:9
Kamil Kurek7157:15
Adrian Wiecheć6106:10
Arkadiusz Krajewski3133:13

W tym sezonie wspaniale zaprezentował się nasz debel Kamil Kurek/Marcin Massalski, którzy w rankingu gier podwójnych zajęli indywidualnie 2 i 4 miejsce, dzięki czemu zostali najlepszym duetem grupy 1 III ligi. 

Niestety nie było nam dane cieszyć się z poprawy pozycji w IV lidze. Wzmocnioną w rundzie wiosennej ekipę Roberta Kalisza pandemia pozbawiła wielu zwycięstw i nieuchronnego awansu w ligowej tabeli.

 Tyle o rozgrywkach ligowych. Teraz pozostało nam czekać na pierwsze po przerwie granie. Kiedykolwiek to nastąpi to gwarantujemy Wam w pełni dostępną halę i sprzęt. Zdrowia !

3 thoughts on “Rozgrywki tenisa zakończone

  1. – gratulacje dla obu drużyn, szczególne ma się rozumieć dla pierwszego składu i do rychłego zobaczenia w pełnym składzie na hali….ze sportowym pozdrowieniem…czooo…
    dużo zdrówka dla Wszystkich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *