Siatkarski sezon 2018/19 – ZACZYNAMY !

Już 20 sierpnia pierwszym treningiem juniorów rozpoczynamy siatkarski sezon 2018/19 sekcji Talent Sferawent Cieszyn. Szkolenie naszych zawodników poprowadzi Włodzimierz Madej (54), licencjonowany trener, który w swojej bogatej karierze m.in. prowadził drużyny pierwszo i drugoligowe, pełnił funkcje II trenera reprezentacji Polski kadetów i juniorów. Przed zawodnikami , trenerem i Zarządem klubu duże wyzwanie, jakim jest udział w rozgrywkach ligowych Polskiego Związku Piłki Siatkowej kategorii junior. Od 1 września poprowadzimy również treningi drugiej grupy, w której umiejętności siatkarskie zdobywać będą młodzicy i kadeci.
Chłopców z powiatu cieszyńskiego (roczniki 2002-2006) zachęcamy do uprawiania siatkówki, w której nasze drużyny narodowe mają duże osiągnięcia w każdej z kategorii wiekowych,mamy silne ligi i prężnie funkcjonujący związek.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na fundacja.talent@onet.eu lub telefonicznie 791 765 550.
Zarząd Fundacji Talent Cieszyn
Dla niezdecydowanych co do dyscypliny ….