Sparing młodzików Talent Sferawent Cieszyn

Zawodnicy  grupy początkujących siatkarzy Talent Sferawent Cieszyn dzisiaj w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym rozegrali mecz sparingowy z drużyną Szkoły Podstawowej nr 2 w Ustroniu. Goście prowadzeni przez Marię Graff okazali się trudnym przeciwnikiem dla naszej ekipy. Po zaciętym meczu wygraną 3:0 cieszyli się gospodarze i ich trener Janusz Kosmal. Lecz nie wynik był dziś najważniejszy. Dla naszych młodzików to pierwsze doświadczenia w rywalizacji z innymi drużynami, próba zapanowania nad stresem, nauka realizacji zadań taktycznych i zachowań meczowych.
Dziękujemy zawodnikom SP 2 w Ustroniu za przyjęcie zaproszenia i wspaniałą sportową atmosferę podczas meczu, a firmie TRUMPF MAUXION CHOCOLATES  za wsparcie nagrodami dla wszystkich uczestników.