Talent Sferawent Cieszyn-KS AZS Rafako Racibórz

Po ponad dwudziestu latach do Cieszyna powraca męska siatkówka ligowa. W środę 10 października juniorzy Talent Sferawent Cieszyn podejmować będą we własne hali drużynę KS AZS Rafako Racibórz. Mimo, iż zdecydowanym faworytem spotkania będą goście na pewno warto usiąść na trybunach, popatrzeć ile już udało się naszym chłopakom nauczyć, wesprzeć ich dopingiem i w ten sposób potwierdzić potrzebę rozwoju tej dyscypliny w naszym mieście.
Budowanie sekcji rozpoczynamy od rywalizacji w najstarszej grupie młodzieżowej, ponieważ w niej nabór wzbudził największe zainteresowanie. Jednak dla prawidłowego rozwoju prowadzimy również szkolenie młodszych grup wiekowych z planami, że w następnych sezonach rywlizację podejmiemy także w rozgrywkach kategorii kadet i młodzik. Jakość szkolenia zapewniamy wykwalifikowaną kadrą szkoleniową prowadzoną przez Włodzimierza Madeja , który w swojej bogatej karierze trenerskiej ma m.in. pełnienie obowiązków I trenera drużyny Plusligi i II trenera reprezentacji Polski kadetów.

Zapraszamy !

Talent Sferawent Cieszyn – KS AZS Rafako Racibórz, środa 10 października 2018 r.  godz. 18:30, Hala Sportowa al.Łyska 21.