Talent Sferawent Cieszyn rywalizuje również w minisiatkówce

Pora pochwalić się naszymi młodszymi siatkarzami. Równolegle z treningami i meczami juniorów prowadzonych przez trenerów Włodzimierza Madeja i Michała Zająca od września pod okiem Grzegorza Wanata podstawowych elementów piłki siatkowej uczą się chłopaki w grupie początkujących. A że nie ma rozwoju sportowego bez rywalizacji to nasze drużyny uczestniczą w rozgrywkach trójek i czwórek minisiatkówki. Choć na początku nie spodziewamy się sukcesów, to  zajęcie po dwóch turniejach drugiego miejsca w grupie trójek to przyjemna niespodzianka. W rozgrywkach tych Talent Sferawent Cieszyn reprezentują: Kamil Kopiec, Beniamin Dąbek, Aleksander Szerk i Oskar Starobrzański.
Z kolei drużyny czwórek rywalizowały tylko raz. W naszej znaleźli się : Jan Dąbek, Jacek Spyrka, Maciej Szczotka i Samuel Zięba.
Następny turniej już 16 grudnia. Zawodnikom i trenerowi Grzegorzowi życzymy powodzenia !