Talent vs SK Svinov

Wczoraj (czwartek 27.08), niespełna dwa tygodnie po zakończeniu obozu w Ostravie gościliśmy jego organizatorów drużynę SK Svinov. Trenerzy Miroslav Henzel i Martin Bajger na mecz towarzyski przeciw nam zabrali młodą ekipę w składzie : Michal Henzel (k),Marie Chovancova, Ondrej Kus i Tomas Milkov. O punkty dla naszej drużyny walczyli: Marcin Massalski (k), Robert Kalisz, Jarek Pajączkowski, Honza Halfar i Michał Stanek.W pierwszej części gier według formuły meczu polskiej ligi pojedynek zakończył się zwycięstwem Fundacji Talent Cieszyn 6:4. W drugiej, która była uzupełnieniem pojedynków indywidualnych „każdy z każdym” lepsi okazali się goście wygrywając 6:2.
Trenerom i zawodnikom SK Svinov dziękujemy za wspaniałą, sportową atmosferę. Cieszymy się z możliwości współpracy i regularnych kontaktów sportowych i towarzyskich !