Tenis stołowy – przygodą na całe życie

Rozpoczynamy siódmy sezon sekcji tenisa stołowego. Podobnie jak w poprzednim szkolenie poprowadzi Marek Kądziela, który zaaklimatyzował się zarówno w naszym klubie jak i mieście,   jest w pełni zaangażowanym prefesjonalistą potrafiącym skutecznie zarażać młodych miłością do ping-ponga.
W tej dyscyplinie sportu jednym bardzo ważnym jest nabranie umiejętności prawidłowych uderzeń i sposobu poruszania się w pierwszej fazie szkolenia. Dlatego zachęcamy zwłaszcza dzieci w wieku 7 do 9 lat aby rozpoczęły w naszym klubie wspaniałą przygodę z tenisem stołowym. Zapewniamy cztery treningi w tygodniu, profesjonalny poziom szkolenia i wspaniałą atmosferę w klubie. Wystarczy zadzwonić na numer 791 765 550 lub przesłać informację na biuro@fundacjatalent.pl i umówić się na pierwszy pokazowy trening.