Tenisiści na remis

Oba wczorajsze pojedynki naszych stołowych zakończyły się remisem.

W IV lidze pod nieobecność Honzy Halfara, Michała Stanek i Roberta Kalisza nasza drużyna w pojedynku z UKS The Best Bestwinka wystąpiła w składzie : Celina Rucka (K), Filip Kozubek, Kamil Kurek, Robert Wyroba i … KUBA KRWAWNIK. W swoim debiutanckim występie w rozgrywkach ligowych Kuba w parze z Kamilem pokonał parę Hoffmann/Maga 3:2 (11:4,5:11,11:8,5:11,11:8) i tak zdobył swoje pierwsze 0,5 pkt.w seniorskiej lidze. 

      Stół Wynik  
Rucka Celina Hoffmann Szymon 1 2:3 (11:9, 10:12, 11:4, 4:11, 8:11)
Kozubek Filip Maga Patryk 1 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:9)
Krwawnik Jakub Maga Patryk 1 0:3 (8;11, 3;11, 3;11)
Kozubek Filip Hoffmann Szymon 1 3:0 (11;8, 11;4, 11;6)
Kurek Kamil Hoffmann Bartosz 2 3:0 (11;7, 11;6, 11;2)
Wyroba Robert Maga Bartosz 2 0:3 (7;11, 7;11, 2;11)
Kurek Kamil Maga Bartosz 2 3:2 (7;11, 6;11, 11;4, 11;6, 11;3)
Wyroba Robert Hoffmann Bartosz 2 0:3 (6;11, 8;11, 8;11)
Kurek Kamil / Krwawnik Jakub Hoffmann Szymon / Maga Patryk 1 3:2 (11;4, 5;11, 11;8, 5;11, 11;8)
Rucka Celina / Kozubek Filip Hoffmann Bartosz / Maga Bartosz 2 1:3 (11;8, 9;11, 11;13, 2;11)

  Nasi trzecioligowcy walczyli z ULKTS II Pszczyna. Pod nieobecność Adriana Macheja ekipa Arka Krajewskiego z trudnego 1:3 potrafiła doprowadzić stan pojedynku do końcowego remisu. Po raz kolejny już komplet punktów zebrał niezawodny Adam Roszkowski.

      Stół Wynik  
Roszkowski Adam Duraj Mariusz 1 3:1 (11:6,9:11,11:5,11:6)
Wiecheć Adrian Zygmunt Marcin 1 0:3 (12:14,8:11,8:11)
Roszkowski Adam Zygmunt Marcin 1 3:0 (14:12,11:6,11:9)
Wiecheć Adrian Duraj Mariusz 1 0:3 (8:11,7:11,5:11)
Massalski Marcin Surma Bogusław 2 1:3 (9:11,7:11,11:5,10:12)
Krajewski Arkadiusz Kukla Sabina 2 2:3 (14:12,9:11,7:11,11:9,9:11)
Massalski Marcin Kukla Sabina 2 3:0 (11:4,11:4,11:5)
Krajewski Arkadiusz Surma Bogusław 2 0:3 (6:11,6:11,6:11)
Roszkowski Adam / Krajewski Arkadiusz Zygmunt Marcin / Kukla Sabina 1 3:2 (1:11,11:8,6:11,11:7,11:9)
Massalski Marcin / Wiecheć Adrian Surma Bogusław Duraj Mariusz 2 3:1 (4:11,11:4,11:5,11:9)

 W następnej rundzie przeciwnikami „pierwszej” będzie LKS Kozy, natomiast „druga” pojedzie do Wisły na mecz z miejscowym UKS Wiślańskie Orły.

Powodzenia !