Trzecia odsłona walki juniorów

Walcząc w 1/4 rozgrywek ligi juniorów nasi zawodnicy nie sprostali MKS Winner Czechowice-Dziedzice i Anbud MKS Będzin przegrywając oba mecze 0:3. Respekt do utytułowanych przeciwników zadziałał negatywnie i w obu meczach nie zaprezentowali pełni swoich umiejętności. Stało się tak dopiero w trzecim meczu, gdzie przeciwnikiem drużyny Talent Sferawent Cieszyn była ekipa BBTS Bielsko-Biała. Po dwóch przegranych 0:3 w pierwszej rundzie, nasi juniorzy podjęli wyrównaną walkę i przegrali z Bielskiem 2:3.
W stawce 16 dużyn, które podjęły rywalizację ligową przed podopiecznymi Włodzimierza Madeja walka o miejsca 9-11. Przeciwnikami  będą BBTS Bielsko-Biała, GKS GieKSa Katowice i SiKReT Gliwice. Pierwszy z meczów już jutro zagramy jako gospodarze przeciwko SiKReT Gliwice. Zapraszamy na widownię, hala przy al. Łyska 21, początek meczu godzina 18:30.