Udany czwartek tenisistów

Wspaniała atmosfera, pyszne pączki i dużo dobrego tenisa zagościły dzisiaj w sali Kopernika. Na początek skazana na przegraną z liderem grupy PKS Olimpijczyk Gilowice nasza druga drużyna wyrwała liderowi dwa punkty.  Wykazując się wielkim zaangażowaniem w grę i wolą walki po jednym zdobyli Robert Wyroba i kapitan Robert Kalisz. Do drugiego pojedynku przeciwnicy naszych trzecioligowców – drużyna KTS Lędziny – przystąpiła w trzyosobowym składzie, co zgodnie z regulaminem rozgrywek dało nam wygraną walkowerem 10:0. Jednak to co najważniejsze i tak się odbyło. Poza protokołem zawodnicy obu drużyn rozegrali kilka wspaniałych pojedynków pełnych ciekawych   wymian  stojących na drugoligowym poziomie.

Dziękujemy zawodnikom i kibicom za fajne tłustoczwartkowe popołudnie !