Weekend finałów – zapowiedź

Przed nami wspaniały weekend z tenisem stołowym i siatkówką.
W sobotę decydujące starcie II Grand Prix Powiatu Cieszyńskiego . W dopołudniowych walkach wyłonimy najlepszych uczestników w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych. O godzinie 14 rozpoczną swoje pojedynki zawodnicy kategoriach Amator i Open. Miejsca na podium nagrodzimy pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
W niedzielę w hali sportowej UŚ w Cieszynie siatkarze zakończą ponad dwumiesięczną rywalizację w Amatorskiej Lidze Siatkówki wiosna’17. Od godziny 9 cztery mecze, z których ostatni to finał pomiędzy drużynami Sami Swoi i Logis. (początek godzina 15).
Bardzo cieszy nas ilość występujących zawodników, jednak równie ważni dla nas są kibice, których zapraszamy, bo emocji na pewno nie zabraknie !