WOŚP 2019

Podsumowanie turnieju siatkówki

 

Podsumowanie turnieju tenisa stołowego
Cieszyńskie Gwiazdeczki dla WOŚP 2019 cz.1
Cieszyńskie Gwiazdeczki dla WOŚP 2019 cz.2
Turniej precyzyjnego rozegrania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już 13 stycznia po raz 27 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wspólnie z firmą Sferawent i właścicielami portalu zadrukowane.pl zapraszamy na nasze dwa turnieje.

W hali sportowej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie od godziny 9 dla orkiestry zagrają cieszyńscy siatkarze. Wielokrotnie sprawdzone w bojach ekipy zapewnią jak zawsze wspaniałe widowisko i wysoki poziom sportowy. Oprócz siatkówki na widzów czeka wiele atrakcji:
– konkurs na precyzję rozegrania poprowadzony przez zawodników Jastrzębskiego Węgla : Nikodema Wolańskiego i Pawła Ruska (około g. 10),
– pokazy taneczne grupy taneczno -mażoretkowej „Cieszyńskie Gwiazdeczki”,
– licytacja 50 miejsc w autobusie i 50 biletów na poniedziałkowy mecz Jastrzębskiego Węgla z Aluron Virtu Warta Zawiercie.
Udział w turnieju kibicom i zawodnikom osłodzi swoimi wyrobami nasz niezawodny partner firma TRUMPF MAUXION CHOCOLATES.
Dochód z perfekcyjnie zaopatrzonego bufetu dzięki sponsorowi – firmie Sferawent – w całości zasili konto orkiestry.

O godzinie 16 w sali gimnastycznej II LO im.Kopernika w Cieszynie początek koncertu tenisistów  stołowych, którzy zmierzą się w grach podwójnych. Zapewniamy taki podział kategorii, przy którym każda para znajdzie godnych sobie rywali.

Uczestnicy obu turniejów zostaną nagrodzeni pięknymi serduszkami !

                <<regulamin turnieju siatkówki>>                   <<tabela>>                                           <<regulamin turnieju tenisa stołowego>>