WOŚP 2017- działo się !

  W niedzielę 31 stycznia po raz 29 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Niestety w tym roku nie będziemy mogli wspólnie koncertować z siatkówką i tenisem stołowym.  W oczekiwaniu na tegoroczny finał powspominamy cztery poprzednie.

 Od początku nasze turnieje w ramach orkiestry organizowaliśmy wspólnie z niezawodną   firmą Sferawent. Pierwszy koncert Fundacji Talent Cieszyn i Sferawentu z ekipą Jerzego Owsiaka przypadł na 25 edycję.

  15 stycznia 2017 r. od godziny 9 w hali Uniwersytetu Śląskiego o pamiątkowe serduszka walczyli cieszyńscy siatkarze. Honotowym gościem turnieju był były reprezentant Polski Krzysztof Ignaczak, którego koszulka podczas licytacji znalazła właściciela za 2000 zł !  W rywalizacji sześciu amatorskich drużyn najlepszą okazała się ekipa Sferawentu. Kolejne miejsca zajęli: Sami Swoi, Logis, Amatorzy, Kumple i Krawaciarze.

 Popołudniu w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym rywalizowały pary deblowe tenisistów stołowych. Oprócz wielu fascynujących pojedynków dodatkową atrakcją dla kibiców  był pokaz tenisa zaprezentowany przez Grzegorza Iwaniuka, któremu towarzyszył Jakub Papała.

W poszczególnych kategoriach triumfowali:

Amatorzy:

1.Marzena Machej/Arkadiusz Krajewski

2.Arkadiusz Franiok/Konrad Chmielniak

3.Adam Rygiel/ Marek Pawlak.

Open:

  1. Sylwester Rucki/Patryk Rucki

2.Michał Toman/Marcin Massalski

3.Ilona Sztwiernia/Piotr Ostachowski

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *