Wspaniały występ cieszyńskich siatkarzy dla WOŚP 2017 !!!!

To był wspaniały koncert !!! Cieszyńscy siatkarze jak zawsze zagrali na wysokim poziomie, a że  są wspaniałymi ludźmi, to puszki wolontariuszy pękały w szwach. Podarowana na licytację przez uczestniczącego w turnieju  Krzysztofa Ignaczaka koszulka podczas licytacji znalazła właściciela za 2000 zł!!!
W rywalizacji sześciu drużyn najlepszą okazała się ekipa Sferawentu.
1.Sferawent
2.Sami Swoi
3.Logis
4.Amatorzy
5.Kumple
6.Krawaciarze
To wspaniałe widowisko Fundacja Talent Cieszyn wspólnie z sponsorem głównym – firmą Sferawent S.C.-  mogła zorganizować dzięki wsparciu Mariusza Kiszło – KISBUD, Michała Szajtera – ZAM-MET, Jacka Wardasa- ELWAR, Grzegorza Kani – KaniaFinanse i Romana Bardeli. Jak zwykle niezawodna ekipa sędziów w składzie – Marek Śliwka, Leszek Szczyrba, Mirek Białończyk i Adam Stańko profesjonalnie poprowadziła turniej, za co im dziękujemy.
Fajnie było zagrać dla Jurka Owsiaka i za rok chętnie powtórzymy !!!