Zaczynamy od plażówki

Rozgrywki naszej Amatorskiej Ligi Siatkówki wiosna’20 nadal zawieszone. Jednak od najbliższego poniedziałku zapraszam Was do rywalizacji na piasku. W luźnej formie, dostosowując się do Waszych możliwości czasowych i dostępu do boisk zagramy w Cieszyńskiej Lidze Siatkówki Plażowej. Wstępnie proponowana forma to dwugodzinne spotkanie trzech drużyn , podczas których rozgrywają pełne mecze w systemie każdy z każdym. Obsługę sędziowską prowadzi drużyna „wolna”. Mamy zalecenia związane z ograniczeniami, które dostosujemy na użytek ligi. Chęć grania zgłaszajcie na biuro@fundacjatalent.pl lub telefonicznie 791 765 550. Wszystkie szczegóły będą pojawiały się na naszej stronie Cieszyńskiej Ligi Siatkówki Plażowej .

Fajnie będzie się znowu widzieć  🙂