Zostań naszym Patronem

Dzisiaj mam dla Was nową propozycję.

Zostańcie Patronami Fundacji Talent Cieszyn i zachęcajcie do tego innych.

Sprawdzonym miejscem, gdzie właśnie dajemy taką możliwość jest portal  Patronite.

Patronite połączy nas z osobami, które chcą wesprzeć naszą pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Wpłacane przez Was regularnie, comiesięcznie kwoty na nasze konto, wykorzystamy na potrzeby naszej działalności. My zyskamy możliwość rozwoju, a Wy Patroni – dostęp do wyjątkowych nagród, a także bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych.

Patron to osoba, która wspiera rozwój Talentów nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo.

Zostań naszym Patronem i sprawdź, jak satysfakcjonujące może być pomaganie innym.

Każdy Patron będzie współtwórcą sukcesu naszego klubu. Wspierając nas finansowo pomażesz nam się rozwinąć i zrealizować nasze działania z większym zasięgiem.

Zostań naszym Patronem!

Prezes Fundacji Talent Cieszyn